Сервісні новини
03.02.2022

Всі доступні знижки та акції в офіційному сервісному центрі Volkswagen.

Обери, що підходить саме тобі.
сервис

Шановні клієнти! Хочемо звернути вашу увагу на всі доступні зараз знижки та акції в сервісному центрі «АВТОСОЮЗ» .

1. Знижка вихідного дня! -10% на сервіс!

Проведіть вихідні з користю і вигодою! У суботу та неділю для наших клієнтів на СТО діє знижка 10% на сервіс (вартість робіт і запчастин).                                                                  У нас в «АВТОСОЮЗ» знають, як поєднати приємне з корисним, а головне, знають, як це зробити вигідно! У вихідні технічне обслуговування в нашому сервісному центрі обійдеться Вам на 10% дешевше. Для цього Вам необхідно доставити на технічну станцію і забрати свій автомобіль в суботу-неділю. Попередній запис при цьому обов'язковий.

Image


2. Вигідний сервіс при знайомстві -10%

Раді запропонувати всім власникам автомобілів вигоду 10% на роботи при першому відвідуванні нашого сервісного центру!                                                                          В офіційному сервісному центрі Volkswagen, крім якісної роботи, ви одержуєте велику кількість привілеїв. Професіоналізм майстрів, впевненість в оригінальності запасних частин, прозору систему ціноутворення і вибору послуг, і ще більше привабливих пропозицій.

Просто приїжджайте, ми все зробимо самі!

Image


3. Сервіс 4+

Вашому Volkswagen виповнилось 4 роки? Тоді саме для Вас спеціальна пропозиція Volkswagen Сервіс 4+
Спеціальна пакетна пропозиція Сервіс 4+ Вартість Оригінальних запасних частин та їхньої заміни з вигодою до 25%.

Вигода передбачена для автомобілів Volkswagen старше 4 років. Спеціальна пропозиція поширюється на окремо визначені запасні частини.

Image


🔹Графік роботи відділу сервісу автомобілей: 

Пн - Нд: 09:00 -18:00


Зписатися на сервіс:


* Скористатися вигодою можна з 01.01.2022 по 31.12.2022. Умови акції поширюються лише для фізичних осіб - власників авто. Знижки не підсумовуються з іншими вже діючими акціями.