Автосоюз Новини

Свіжі та актуальні новини від Автосоюз.

  1. Новини
  2. Volkswagen Сервіс
15.12.2021
Сервісні новини

Volkswagen Сервіс

Тільки найкраще для Вас та Вашого Volkswagen

сервис

Ми пропонуємо комплексні послуги, щоб ви відчували себе в дорозі безтурботно та безпечно.


Наші зобов’язання щодо сервісу

Коли ваш автомобіль перебуває в нашому сервісному центрі, ви можете бути спокійним.

Просто запишіться на сервіс і більше не марнуйте часу.

Ретельно підготувавшись до вашого візиту, ми допоможемо уникнути зайвого очікування прийомки. Просто зателефонуйте, щоб узгодити час візиту.

Якщо ви бажаєте бути присутнім у ході діагностики автомобіля, повідомте про це під час попереднього запису на сервіс. Не забудьте запланувати на це додатковий час (приблизно 15-20 хвилин).

Вчасно доставте автомобіль - і все пройде, як належить. В обумовлений час у зоні прийомки автомобілів вас зустріне ваш консультант сервісу, який узгодить з вами всі питання.

Ми нічого не ремонтуємо без вашого дозволу!

Просто заберіть автомобіль - усе буде готово. До обумовленого моменту повернення автомобіля всі узгоджені роботи будуть виконані. На вас навіть чекатимуть!

Якщо бажаєте, ваш консультант сервісу охоче розповість про виконані роботи. Не забудьте передбачити на це додатковий час.

ImageСпеціальна пакетна пропозиція Сервіс 4+ – вартість Оригінальних запасних частин та їхньої заміни з вигодою до 25%*


Переваги офіційного сервісу

Автомобілі Volkswagen відповідають самим високим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння.

Технічне оснащення сервісних станцій, наявність спеціального обладнання та інструмента, в купі с кваліфікованими спеціалістами офіційних сервісних центрів Volkswagen, дозволяють зменшити час на технічне обслуговування та значно знизити витрати на підтримку Вашого Volkswagen в бездоганному робочому стані.

Ми проінформуємо Вас, коли настане час наступного технічного сервісного обслуговування та техогляду Вашого Volkswagen, який складає один рік або 15 000 кілометрів пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом виробником, наведений у розділі «Технічне обслуговування» в сервісній книжці до Вашого Volkswagen.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.