Новини

Новини автосалону
30.10.2021

ПРОСИМО ОЗНАЙОМИТИСЯ ЗІ ЗМІНАМИ В НАШОМУ РЕЖИМІ РОБОТИ

Щодо карантинних обмежень.
Автосоюз

У зв'язку зі змінами епідеміологічної ситуації, в Київській області з 30.10.2021 р. та в м. Київ з 01.11.2021 р., встановлюється спеціальний режим доступу відвідувачів в автоцентр ТОВ «АВТОСОЮЗ».

Попри все важливо те, що в нашому дилерському центрі відсутня можливість проводити тест-драйв. 

Також доступ на територію автосалону можливий за наявності хоча б однієї з таких умов:

-      сертифікат, що є документом встановленого зразка, який підтверджує: (а) вакцинацію від COVID-19 (міжнародний, іноземний, внутрішній) або (б)  негативний результат тестування або (в) одужання особи від зазначеної хвороби, який формується та видається уповноваженою установою держави видачі документа, містить персональні дані власника і передбачає можливість автоматизованої перевірки чинності документа та його належності власникові;

-      негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування Автосалону;

-      негативний результат тестування на COVID-19 методом  експрес-тесту, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування Автосалону. У разі відмови пред'явити документ з переліку вище - відвідувачу буде відмовлено в допуску на територію автосалону.

Графік роботи ТОВ «АВТОСОЮЗ» залишається без змін.

Наша компанія здійснює торгівлю транспортними засобами лише в дистанційному режимі. Тому, ви можете нам зателефонувати за номером 044 207 07 07, або написати в месенджер. Технічне обслуговування та ремонт ТЗ  проводиться в повному об’ємі з дотриманням необхідних санітарно-епідеміологічних заходів.


З повагою і турботою про Вас,

команда ТОВ «АВТОСОЮЗ».