Автосоюз Історія нашого розвитку

2019

«АВТОСОЮЗ» - 20 років втілюємо Ваші мрії з емблемою Volkswagen!

Нам двадцять років!

ТОВ «АВТОСОЮЗ» першим в 2004 році відкрив концептуальний автоцентр Volkswagen в Києві. Сьогодні компанія - один з провідних українських автодилерів, стабільно займає верхні рядки рейтингу продажів Volkswagen в Україні.

2018

Відкриття оновленого автоцентру

Згідно останніх стандартів бренду,  автоцентр "Автосоюз", змінив дизайн свого автоцентру та презентував нову концепцію

2016

Перемога у всеукраїнському конкурсі "Автоексперт"

Компанія "АВТОСОЮЗ" здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі «Автоексперт. Краща СТО », в рамках якого автомобільні експерти дають оцінку кращим автосервісам України.

2015

Лідер продажу автомобілів з фінансуванням

Компанія "АВТОСОЮЗ стала лідером продажу автомобілів з фінансуванням по рейтингу Porsche Finance Group з часткою 28,97% від загальної кількості проданих автомобілів.

2014

2-е місце за обсягами продажів нових автомобілів

Компанія зайняла 2-е місце в Україні за обсягами продажів нових автомобілів Vollswagen серед більш ніж 30 офіційних дилерів марки в нашій країні.

2013

Перемога в конкурсі «Щирий сервіс»

Влітку 2013 після поїздки до Німеччини директорів дилерських центрів Фольксваген на спеціально організований тренінг, кожному дилеру було запропоновано застосувати ряд інновацій в сфері сервісу. В кінці року в дилерській мережі Фольксваген в Україні були підведені підсумки - комплекс новинок і впроваджених ефективних рішень приніс компанії перемогу в конкурсі «Щирий сервіс». Про це було оголошено на дилерській конференції в грудні минулого року. Тепер 3 людини від нашої компанії поїдуть в якості нагороди на один з чергових етапів світових гонок WRC.

2011

Експрес-сервіс

Відкрито Експрес-сервіс, який до цих пір є показовим для багатьох автодилерів. Мінімізація документообігу,  паралельно працюють два механіка і персональний майстер-приймальник - це формула по-справжньому правильного сервісного обслуговування в рамках «експрес» формату.

2008

Офіційний представник німецького тюнюнг-ательє Hofele в Україні

ТОВ «АВТОСОЮЗ» став офіційним представником німецького тюнюнг-ательє HOFELE в Україні, що спеціалізується на створенні нових кузовних елементів для автомобілів марки Volkswagen, Audi і Porsche. Автосоюз реалізє свої і Ваші дизайнерські фантазії.

2007

Одна зі 100 кращих компаній України "Топ 100"

Компанія АВТОСОЮЗ була визнана однією з 100 кращих компаній України Топ 100 і посіла почесне 12 місце в рейтингу кращих автомобільних компаній. У квітні цього року наша компанія продала рекордну кількість автомобілів, понад 300 шт!

2005

Обслуговування автомобілів  AUDI, SEAT, SKODA.

Сервісний центр ТОВ «АВТОСОЮЗ» отримав сертифікат на право післягарантійного обслуговування автомобілів AUDI, SEAT, SKODA.

Даний статус, безсумнівно, демонструє максимальний рівень відповідності світовим стандартам якості обслуговування.

Генеральний імпортер VW в Україні визнав відділ продажів компанії Автосоюз "Кращим відділом продажів автомобілів в дилерській мережі" за підсумками 2004 року.

2004

Сертифікат визнання від концерну Volkswagen AG на відповідність збудованого об'єкта всім корпоративним стандартам Volkswagen

Відбулася урочиста презентація відкриття першого концептуального центру Volkswagen в м.Києві.


Компанія «АВТОСОЮЗ» отримала сертифікат визнання від концерну Volkswagen AG на відповідність збудованого об'єкта всім корпоративним стандартам Volkswagen. Концептуальний центр компанії «АВТОСОЮЗ» володіє високо кваліфікованим персоналом і використовує інноваційні технології світового автомобільного ринку. Деякі стенди СТО є унікальними і єдиними в м.Києві.

2002

Офіційний дилер Volkswagen AG

Компанія «АВТОСОЮЗ» стала офіційним дилером концерну Volkswagen AG в Києві та Київській області.

Автосоюз отримав визнання імпортером автомобілів Volkswagen і підтвердженно право на функціонування сервісного підприємства по виконанню технічного обслуговування тільки для автомобілів Volkswagen з використанням технологічного процесу, рекомендованого заводом-виробника. Компанія «АВТОСОЮЗ» почала формувати пакет документації по Проекту створення концептуального центру автомобілів Volkswagen в м.Києві.

1999

Заснування

Компанія «АВТОСОЮЗ» була заснована 11 лютого 1999 року в м. Києві та зареєстрована на території України.
Професійна діяльність компанії на автомобільному ринку почалася з невеликого автосалону на чотири моделі автомобілів Volkswagen. Невеликий колектив компанії поступово набував практичного досвіду і знання, створюючи позитивну репутацію і завойовуючи довіру клієнтів. Набираючи фінансову вагу і сформувавши позитивне реноме в сфері автомобільного бізнесу, компанія «Автосоюз» вирішила спробувати свої сили в більшому форматі.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.