Автосоюз Новини

Свіжі та актуальні новини від Автосоюз.

  1. Новини
  2. Оригінальні запчастини обмінного фонду
22.12.2021
Сервісні новини

Оригінальні запчастини обмінного фонду

Висока якість за менших витрат

Оригінальні запчастини обмінного фонду

Як нові. Якість, ідентична із серійними продуктами, та промислова обробка з дотриманням високих стандартів і жорстких вимог Volkswagen, гарантують першокласну якість, рівень якої не відрізняється від звичайних Оригінальних запасних частин Volkswagen®.

Доступна ціна. Це економічне рішення для ремонту багатьох моделей Volkswagen дає вам змогу не ризикувати, як і під час купівлі інших Оригінальних запасних частин Volkswagen®, але ви витрачаєте в середньому на 40% менше.

Довгостроковість. Volkswagen приймає багато вживаних деталей, адже вони все одно містять цінні ресурси. Це знімає навантаження на ваш гаманець і зменшує потребу в сировині.

Переваги


Економія коштів за такої самої якості
Оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen - це брендові продукти від виробника автомобілів. За ними стоїть той самий рівень компетентності та якості світового бренда Volkswagen, що й за аналогічними новими деталями. Ми підготували для вас широкий асортимент високоякісних і недорогих обмінних деталей.

Менша тривалість очікування
Оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen дають змогу скоротити тривалість ремонту, що призводить до зниження вартості робіт зі встановлення. Деталі точно відповідають за розмірами, що дає змогу уникнути зайвих витрат на припасування та додаткових візитів у сервісний центр.

Економія за рахунок пропозицій, що враховують остаточну вартість
Виграш у ціні в разі використання деталей обмінного фонду замість нових може сягати для більшості позицій до 50%, адже стару деталь ви повертаєте. А оскільки коштовні компоненти, як-от агрегати в зборі, використовуються повторно, це призводить до зниження виробничих витрат, що також буде перевагою для вас.

-Висока якість, висока безпека
Відновлення оригінальних запчастин обмінного фонду Volkswagen здійснюють з дотриманням промислових стандартів, до того ж на заводі перевіряють їхню якість, відповідність за розмірами та функціональність. Завдяки цьому відновлені деталі з технічного погляду не відрізняються від нових і повністю ідентичні з оригінальними деталями. Це дає змогу гарантувати якість, безпеку й довговічність.

Гарантія як на нову деталь
Відновлені агрегати й деталі нічим не гірші за нові. З огляду на високі вимоги до якості оригінальних запчастин обмінного фонду Volkswagen ми надаємо таку саму гарантію, як і на нові деталі. Те ж саме стосується й ремонтних робіт.

Збереження вартості сприяє підвищенню ціни перепродажу
З технічного погляду оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen не відрізняються від нових. Вони не лише подовжують термін експлуатації автомобіля, але й підвищують його ціну під час продажу. Технічний рівень автомобіля, відремонтованого з використанням оригінальних запчастин обмінного фонду, може навіть зрости, оскільки в процесі відновлення використовуються технологічні нововведення, запозичені на серійному виробництві нових деталей.

Забезпечення поставок
Для безперебійного постачання запчастин для старіших моделей ми використовуємо складські запаси запчастин обмінного фонду, що налічують приблизно 13 000 найменувань. Оригінальні запасні частини Volkswagen® та оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen дають змогу підтримувати мобільність до 15 років після завершення серійного виробництва.

Користь для довкілля
Наша програма обміну активно сприяє захисту довкілля. На цю мить вона вже зберегла мільйони тонн цінної сировини та величезну кількість енергії й дала змогу запобігти потраплянню в атмосферу великого обсягу викидів. Наприклад, відновлення 7,7 мільйона двигунів допомогло зекономити приблизно 350 000 тонн сталі: такої кількості вистачить для будівництва 50 Ейфелевих веж або 162 мостів «Золоті ворота».

Image

Технологія 

До рівня якості застосовуються ті самі стандарти, що й під час серійного виготовлення нових деталей. Орієнтація на виробництво нових деталей дає змогу одразу враховувати досягнення технічного прогресу й результати досліджень. Завдяки цьому наші клієнти отримують деталі обмінного фонду, що відповідають актуальному рівню технологій. Відновлений продукт має якість нової деталі і, відповідно, аналогічні експлуатаційні характеристики, а економія може сягати 50%.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.