Новини від Фольксваген
30.11.2017

Новий Polo доступний для замовлення!

Вже в січні 2018 модель з'явиться в Україні! Запрошуємо Вас ознайомитися з новинкою Polo Beats.
polo

У червні 2017 року компанія Volkswagen офіційно презентувала хетчбек Polo 6 покоління. Автомобіль отримав нову платформу і виявився найбільшим за всю історію моделі. Світова прем'єра його пройшла на автосалоні у Франкфурті у вересні.

У плані дизайну німецькі фахівці обмежилися лише незначними змінами, тому зовні відрізнити новий Фольксваген Поло 2018 від попередника найпростіше по ламаній лінії світлодіодних ходових вогнів в головній оптиці, а також наявності спеціальної накладки у верхній частині решітки радіатора, стилістично об'єднаної з кришкою капота.

Фольксваген Поло 2018 у новому кузові запропоновані наступні комплектації: Trendline, Comfortline, Highline, R-Line, GTI і Beats.

Перші п'ять комплектацій добре знайомі по попередніх моделях, а остання є новою - вона передбачає установку 300-ватної аудіосистеми.

У списку оснащення значаться автопарковщик, бездротова зарядка для смартфона, клімат-контроль з датчиком вологості і антиалергенним фільтром, панорамний дах, світлодіодна оптика, спортивна підвіска і система стеження за "сліпими" зонами.

Прийом замовлень на Volkswagen Polo 6 стартує в кінці 2017 го . Перші машини клієнти отримають вже в січні 2018 го. 

Ознайомитися детальніше з новим Volkswagen Polo, 
Ви можете на брендовому сайті:  New Volkswagen Polo

Volkswagen Polo beats

Завдяки унікальному оформленню beats вигляд автомобіля не залишить байдужим нікого а його аудіосистема потужністю 300 Вт забезпечить фантастичне звучання!

Ознайомитися детальніше з новим Volkswagen Polo beats,
Ви можете на брендовому сайті: New Volkswagen Polo beats