Світ Фольксваген
26.09.2017

Найбезпечніший в світі Golf

Інженери знають: багатьох ДТП можна уникнути. Одна тільки система курсової стійкості дозволила запобігти тисячі аварій. Остання розробка - самохідний Golf. Його офіційна назва GTI 53 + 1. Машина нагадує «Жук» Хербі з фільму «Божевільні гонки». Авто саме рулить, гальмує і прискорюється. Цю диво-машину фахівці запускають на різних треках, розганяючи її до максимуму і фіксуючи найоптимальніші значення при таких навантаженнях. У GTI 53 + 1 стоїть двигун на 200 к.с.
Найбезпечніший в світі Golf

     В принципі, це серійна модель, в якій просто стоїть комп'ютер MicroAutoBox (програмне забезпечення робив Університет Гамбурга), трохи змінені рульове управління, контроль педалі газу і система гальм. Також в машину вмонтував особливий чіп GPS. Він забезпечує навігацію з точністю до сантиметра.

     Ще тут є лазерний сканер (знаходиться попереду машини і захоплює все в радіусі 130 градусів). Він збирає інформацію по мірі просування по треку. Спочатку маршрут проходиться повільно, лазер фіксує повороти, а GPS- положення машини. Потім автомобіль зупиняється, щоб просканувати себе і простір навколо в стані спокою. Це дозволяє вирахувати ідеальну траєкторію проходження треку. Далі йде етап випробувань систем на граничній швидкості. І виходить гола статистика поза людським фактором.