Видалення дрібних вм'ятин без фарбування

В автомобілі схильні до сколів і подряпин капот, бампер, передні стійки і крила. Від каменів і дорожнього сміття, який летить з-під коліс автомобілів, на лакофарбовому покритті утворюються дефекти, які можуть привести до корозії. Видалення вм'ятин без фарбування пошкодженої деталі називають беспокрасочний ремонт, беспокрасочне рихтування або PDR (Paintless Dent Repair).
Ремонт без фарбування

Переваги беспокрасочного видалення дрібних вм'ятин:

  • Ремонт відбувається без використання витратних матеріалів
    Короткі терміни ремонту - протягом одного дня Ви зможете відновити контури кузова авто.
  • Доступні ціни ремонту. Як правило, вартість ремонту вм'ятин без фарбування в два рази нижче, ніж аналогічне витягування дефекту традиційними методами. А невикористання витратних матеріалів ще відчутніше знижує вартість беспокрасочного видалення вм'ятин.
  • Завдяки такому ремонту не залишається слідів, і Вам не потрібно переживати, чи потраплять в точний колір Вашої машини, як це було б при фарбуванні.
    Ремонт найчастіше відбувається без демонтажу деталі. Тільки у виняткових ситуаціях, коли вм'ятина знаходиться у важкодоступному місці, окремі деталі авто демонтуються в абсолютній більшості випадків ремонт обходиться без зняття деталей, не порушуючи заводську збірку автомобіля.
  • Таким чином, ремонт дрібних вм'ятин без фарбування - найкраще рішення для тих, хто піклується про своє авто!

Однак, ЗВЕРНІТЬ УВАГА: такий ремонт автомобільних вм'ятин можливо робити лише в тому випадку, якщо фарба на кузові не ушкоджена!

Як проводиться ремонт вм'ятин без фарбування:

Спеціаліст для видалення вм'ятин без фарбування використовують цілий спектр професійних інструментів, які дозволяють при належному рівні майстерності та вправності випрямляти пошкодження на поверхні автомобіля без демонтажу його деталей. Перш за все використовую звичайну техніку і пристосування, які застосовуються в ремонті  автомобілів. Ремонт вм'ятин без фарбування також має на увазі використання ламп, підйомників і специфічного інструменту на зразок ричагів, гачків і т.п.

 

 Фахівці "АВТОСОЮЗ" будуть проводити такий ремонт тільки в тому випадку, якщо зможуть дати гарантію на відмінний результат.

ТОВ «АВТОСОЮЗ» — офіційний дилер Volkswagen, авторизована сервісна станція Volkswagen
м. Київ, проспект Степана Бандери, 28
телефон 044-207-07-07

 

Записатися на сервіс онлайн