Автосоюз App-Connect  - послуга підключення

  1. Сервіс Аксесуари
  2. App-Connect  - послуга підключення
26.11.2020

App-Connect  - послуга підключення

Шановні клієнти! Ми пропонуємо Вам доустаткування Вашого автомобіля Volkswagen сервісом App-Connect.

App connect

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого Volkswagen. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками Volkswagen. В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

Вартість залежить від встановленої в Вашому авто мультимедійної системи, комплектації моделі та моделі Вашого смартфону. Точну вартість можна дізнатися під час консультації в відділі додаткового обладнання в автоцентрі або за телефоном.

Актуальну інформацію щодо сумісності нових смартфонів, а також смартфонів, що вже знаходяться на ринку Ви можете знайти за адресою: www.volkswagen.com/car-net.

 

Вартість послуги, на день встановлення, уточнюйте у консультанта салону-044 207 07 07, або відвідайте нас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 28

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.