Автосоюз Аксесуари, запчастини та додаткове обладнання для volkswagen

  1. Сервіс Аксесуари
  2. Аксесуари, запчастини та додаткове обладнання для volkswagen
18.10.2017

Аксесуари, запчастини та додаткове обладнання для volkswagen

Аксесуари Volkswagen допоможуть вам отримувати нові враження від кожної поїздки на своєму автомобілі. Завдяки широкому асортименту оригінальних аксесуарів volkswagen Ви з легкістю зможете додати індивідуальності своєму автомобілю, зробити його ще більше практичним і стильним.

aksesoar volkswagen

 

Пропонуємо клієнтам придбання оригінальних запчастин на автомобілі Volkswagen, Skoda, Audi і Seat у своєму сервісному центрі з установкою, як у нас, так і у будь-якому сервісному центрі офіційних дилерів концерну Volkswagen AG на Україні.

За допомогою аксесуарів ви не лише додасте індивідуальності своєму автомобілю, але і не зможете підвищити безпеку свою і усіх пасажирів. Надійне кріплення, зручність розміщення, а також легкість складання і установки - це усе про оригінальні аксесуари Volkswagen. Вибираючи оригінальні аксесуари Volkswagen, ви вибираєте комфорт і безпеку для себе і своїх пасажирів. A Vokswagen- гарантує надійність своїх аксесуарів.

Оригінальні запчастини Volkswagen протестовані і сертифіковані заводом-виготівником концерну Volkswagen AG, який  виступає гарантом якості і надійності. Асортимент оригінальних запчастин VW, Skoda, Audi, Seat (більше 10 000 найменувань) регламентується спеціальними комп'ютерними програмами (електронний каталог ЕТКА) і постійно оновлюється за узгодженням із заводом-виготівником.

Гарантійний термін заводу-виготівника - 24 місяці з дня установки товару з видачею відповідних документів. На складі сервісного центру компанії " АВТОСОЮЗ" - понад 5 000 найменувань товару.

Гарантійний термін на запасні частини Volkswagen, Skoda, Audi, Seat - 2 роки. 

Всю силу бренду та його репутацію увібрали в себе оригінальні аксесуари Volkswagen. Будучи гармонійним доповненням до Вашого автомобіля, оригінальні аксесуари Volkswagen допоможуть підкреслити Вашу індивідуальність і ще більше посилити задоволення від володіння автомобілем Volkswagen.

Оригінальні аксесуари Volkswagen

 

Широкий асортимент оригінальних аксесуарів Volkswagen може задовольнити запити найвимогливіших автолюбителів

Оригінальні аксесуари Volkswagen

 

Асортимент аксесуарів постійно оновлюється. Дізнатися детальніше про наявність тих чи інших аксесуарів Ви можете за телефоном: 207-07-07 або завітавши до нас за адресою: проспект Степана Бандери, 28

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.