Новини від Фольксваген
23.08.2020

Volkswagen запускає серійне виробництво моделі ID.4

Перший електричний SUV марки Volkswagen з нульовими викидами вуглецю
id4

Volkswagen ID.4: виробництво з нульовим викидом вуглецю Моделі ID.4 і ID.3 представляють собою важливі етапи в історії Volkswagen: марка встановила курс на повну вуглецеву нейтральність, яка повинна бути досягнута до 2050 року, відповідно до цілей Паризької угоди по клімату. Як і споріднена модель ID.3, електричний SUV ID.4 задає нові стандарти екологічної відповідальності: його виробництво в Саксонії відрізняється нульовими викидами вуглецю, нульовим буде і вуглецевий слід, пов'язаний з передачею електричних SUV їх власникам. У енергоємному виробництві акумуляторних елементів для Volkswagen ID.4 використовується тільки екологічно чиста енергія.

 

Вступаючи на ринок електричної мобільності, Volkswagen вносить істотний внесок у захист навколишнього середовища, а також створює довгострокові перспективи для майже 100.000 співробітників, що працюють на заводах концерну в Німеччині. Крім заводу в Цвіккау, у виробництві електромобілів задіяні підприємства, розташовані в Брауншвейгу (Brunswick), Касселі (Kassel), Зальцгиттере (Salzgitter) і Вольфсбурзі (Wolfsburg).

 

Вони виробляють ключові вузли, в тому числі електродвигуни та акумуляторні системи. З 2021 року модель ID.3 буде випускатися на «скляній мануфактури» в Дрездені (Dresden). У 2022 році до виробництва електромобілів повинні приступити заводи в Емдені (Emden) і Ганновері (Hanover). Lagefeph rhu nekoscha kakain VW udr Audi.