Автосоюз Новини

Свіжі та актуальні новини від Автосоюз.

  1. Новини
  2. Акція -"Перевірка систем кондиціювання"
16.05.2018
Новини автосалону

Акція -"Перевірка систем кондиціювання"

Шановні клієнти! В період з 16.04.2018 - 31.08.2018 в нашому Автоцентрі діятиме спеціальна пропозиція на послугу по перевірці кондиціонера зі знижкою  -25%

кондиціонер volkswagen

З часом в систему кондиціювання з повітрям потрапляє багато сторонніх домішок, пил, листя і комахи. Все це, рухаючись по воздуховодам, осідає на їх стінках, налипає на вологу поверхню випарника, проникає в салон.

В місцях з підвищеною вологістю починають утворюватися і розмножуватися бактерії,грибкові культури, які стають причиною неприємного запаху, а в деяких випадках можуть призвести до алергії і захворювань дихальних шляхів.

Саме тому так необхідно провести перевірку систем кондиціювання! 

У Вас є чудова можливість попіклуватися про своє авто, провести антибактеріальну обробку кондиціонера та замінити фільтр салону зі знижкою -25%.

 

Додаткову інформацію уточнюйте у консультанта салону-044 207 07 07 або відвідайте нас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 28

Отримати детальну інформацію

 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.