Іновації та технології
24.06.2020

Світова прем'єра оновленого Arteon та нового Arteon Shooting Brake

Динамічний ліфтбек на додачу до оновлення технічного оснащення отримав нову альтернативу у вигляді стрімкого Shooting Brake.
новий volkswagen arteon

Fastback та Shootin Brake. Флагману легкової лінійки Volkswagen відтепер доступні два варіанта виконання. Такі схожі і такі різні водночас.

Вся модельна лінійка отримала суттєвий технічний апгрейд. 

Новий Arteon R. Вершиною моделі стане Arteon R, який покликаний наділити модель спортивним характером.

Arteon Shooting Brake. Таким чином Volkswagen демонструє свій новий підхід до форм-фактора універсалів.

Прем'єрний дует має однакову довжину в 4866 мм, ширину в 1871 мм та навіть однакову колісну базу в 2840 мм. Проте дебютант Shooting Brake на 19 мм вищий за свого ліфтбек-брата, що особливо відчутно пасажирам заднього ряду, у яких на 48 мм збільшився простір над головами.

Екстер'єр 

Передня частина обох дебютантів стала гострішою та відтепер демонструє нове бачення бренду щодо пропорційності та "світлового відбитка", який з часом стане візитівкою всього бренду. А саме поєднання світлотехніки, решітки радітора та капоту утворюють єдиний візуальний простір. 

Модель, як зазвичай для Volkswagen, буде оснащена найновітнішими поколіннями асистентів водія, такими як Travel Assist (напівавтономне керування автомобілем на швидкості до 210 км/год), Front Assist, адаптивним круїз-контролем АСС, паркувальним асистентом, який здатен паркуватися замість водія, Park Assist, камерою кругового огляду Area View та багатьма іншими.

Інтер'єр

У салоні з'явилися абсолютно нове багатофункціональне кермо з сенсорними панелями, новий сенсорний блок управління кліматичною установкою, можливість бездротового підключення смартфонів через Android Auto і Apple CarPlay, нова акустика Harman / Kardon потужністю 700 Вт, новий пакет освітлення Ambiente з 30 відтінками на вибір. Нові декоративні елементи покликані стерти кордони між легковим і позашляховим флагманами - Arteon і Touareg. Також модель із оновленням отримала нове покоління цифрової панелі приладів Digital Cockpit Pro із діагоналлю 10.25 дюйма, яка здатна виводити навігаційну мапу безпосередньо у поле зору водія. Навігаційні системи отримали нове технічне підґрунтя, не зважаючи на незмінну діагонь в 9.2 дюйма, що підносить якість взаємодії та швидкість реакції системи на новий рівень. До того ж, відтепер автомобіль можна відкрити за допомогою деяких смартфонів під управлінням ОС Android.

Інтер'єр

У салоні з'явилося абсолютно нове багатофункціональне кермо з сенсорними панелями, новий сенсорний блок управління кліматичною установкою, можливість бездротового підключення смартфонів через Android Auto і Apple CarPlay, нова акустика Harman / Kardon потужністю 700 Вт, новий пакет освітлення Ambiente з 30 відтінками на вибір. Нові декоративні елементи, покликані стерти кордони між легковим і позашляховим флагманами - Arteon і Touareg. Також модель із оновленням отримала нове покоління цифрової панелі приладів Digital Cockpit Pro із діагоналлю 10.25 дюйма, яка здатна виводити навігаційну мапу безпосередньо у поле зору водія. Навігаційні системи отримали нове технічне підґрунтя, не зважаючи на незмінну діагонь в 9.2 дюйма, що підносить якість взаємодії та швидкість реакції системи на новий рівень. До того ж, відтепер автомобіль можна відкрити за допомогою деяких смартфонів під управлінням ОС Android

Arteon R. Двигуни та ходова частина

Моторна гама для моделі була значно розширена, в першу чергу, завдяки появі абсолютно нового бензинового двигуна для Arteon R потужністю в 320 к.с. та неймовірним крутним моментом в 420 Нм. До того ж, R-модифікацію оснащено новим поколінням повного приводу 4MOTION, який тепер розподіляє момент не тільки між вісями, але й здатен переносити його між передніми та задніми колесами зокрема, що подарує абсолютно нові враження від віражів.

На додачу, найспортивніша модифікація отримала у своє розпорядження розкішні легкосплавні диски 20-дюймового діаметру, посилені вентильовані гальмівні диски із перфорацією, збільшені супорти синього кольору, спортивну випускну систему із перемінним характером звучання та чорні акценти в інтер'єрі, які доповнять його візуальний образ.

*Модель представлено в якості передсерійного прототипа, який ще не надійшов до продажу. Дана інформація не є публічною офертою. ТОВ "Порше Україна" та "ТОВ "Престиж-Авто" не несе відповідальності за доступність комплектацій та модифікацій моделі, а також наведеного на зображеннях опційного обладнання.