Світ Фольксваген
25.03.2019

Скромна аристократичність: тест-драйв Volkswagen Multivan

Про цей автомобіль мріє кожен тренер олімпійської збірної, а багато бізнесменів, що поважають себе, використовують бус у якості бізнес-шаттла. Ми ж можемо впевнено сказати, що він ще й оберіг сімейних цінностей та практичності.
multivan

Головне достоїнство мікроавтобуса саме в його аристократичності. Майже 70 років на ринку та відточена роками інтелігентність. Їй він зобов'язаний цим ореолом успішності та бажаності. Multivan є дорогою пасажирської версією сімейства T6, де відправною точкою вважається Transporter. Поділ цілого підкласу стався за часів четвертої генерації, що з'явилася після 2003 року. І з тих пір, все більше розмежовувався. 

Шосте покоління принесло «мультику» не тільки нову сучасну зовнішність, оптику та оснащення, а й підняло комфорт на рівень вище. Машина заточена на легкове управління та практичність. Причому, практичність тут у кожній деталі і починається вона з продуманою ергономіки.

І тільки після близького знайомства розумієш, за що так цінують та люблять Volkswagen Multivan. Він роками завойовував цей сегмент, здобувши собі імідж скромного та надійного універсального транспортного засобу представницького класу. Поки з цією парадигмою не може поборотися навіть багатіший в комплектаціях Mercedes V – Class-у з ціною нижче, не кажучи вже про інші бренди. 

Сторінка Volkswagen Multivan

Завантажити Каталог

 

Німецька консервативність концерну VAG для більшості все ще кращий засіб для упевненості в завтрашньому дні.