Корпоративним клієнтам

Наші корпоративні клієнти отримують не тільки надійні та престижні автомобілі, але і повний спектр послуг, вигідні умови і персональний підхід.
Корпоративні клієнти

ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ VOLKSWAGEN

Наші корпоративні клієнти, купуючи в свій автопарк автомобілі бренду Volkswagen, отримують перш за все надійність і вигоду, а так само зручність і комфорт їх обслуговування.

Адже популярність Volkswagen (Фольксваген) для бізнесу в усьому світі пояснюється саме можливістю зробити раціональний і оптимальний для компанії вибір з точки зору співвідношення початкових витрат і витрат на подальше обслуговування автомобіля. Якщо зараз Ви розглядаєте цей бренд для потенційного поповнення або створення свого автопарку, значить підходите до цього питання виважено і прагматично, як це роблять німці, які створили один з найбільших автомобільних брендів і автомобільну групу - світового лідера у продажу автомобілів, чий подальший успіх і розвиток прогнозують експерти автомобільного бізнесу.

Ми знаємо, що для того, щоб прийняти в бізнесі правильне рішення, потрібні незаперечні факти і дані, адже Ви вибираєте не тільки бренд, а й компанію, яка зробить Вашу покупку максимально вигідною і буде в найближчі роки піклуватися про Ваш автопарк.

Тому перш ніж зробити остаточний вибір, зверніть увагу на наступні моменти:

Чому варто вибрати бренд Volkswagen?

 • Широкий модельний ряд
  Volkswagen має одну з найширших серед всіх автобрендів модельну лінійку, що дає можливість вибрати авто під абсолютно різні потреби клієнтів.
 • Надійні та економічні автомобілі
  Автомобілі Volkswagen  мають стійкий імідж економічного, надійного, функціонального і комфортного транспорту. Підтвердження тому нагороди в окремих класах  конкурсів і світових преміях. Наприклад, тільки за 2011-2012 роки комерційні авто Фольксваген були нагороджені 43 рази по всьому світу, а в перший рік продажів Golf 7 зібрав 24 нагороди. Жоден автобренд не може похвалитися навіть подібними результатами.
 • Якість бренду
  Якість бренду Volkswagen - саме по собі гарантія багаторічної роботи автомобіля. Виробник надає 2 роки гарантії без обмеження пробігу на свої легкові авто і 4 роки або 120 тис. Км (для Сrafter - 250 тис. км) на комерційні моделі, 3 роки на лакофарбове покриття і до 12 років гарантії захисту від наскрізної корозії кузова (заводські дефекти). На спеціалізоване обладнання, включаючи бронювання, встановлюється гарантія 24 місяці без обмеження пробігу. Крім того існує 2-річна гарантія на оригінальні запчастини та аксесуари. 
 • Безпека
  Безпека автомобілів Volkswagen, підтверджена краш-тестами - надійний захист для водіїв. 18 раз моделі бренду отримували 5 зірок у всьому відомих тестах Euro NCAP.
 • Сучасні технології
  Концерн Volkswagen є одним з технологічних лідерів на автомобільному світовому ринку і провідним у світі підприємством з розробки моторів з безпосереднім уприскуванням палива. Технологія TSI вже 7 разів удостоювалася нагороди "Двигун року".
 • Спеціалізоване фінансування на вигідних умовах
  Volkswagen пропонує в Україні спеціалізоване фінансування придбання авто через Porsche Finance Group (PFG), яке є власністю австрійського «Порше Банку», в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). В Україні Porsche Finance Group надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, і є лідером ринку фінансування автомобілів. Крім того, PFG пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком.
 • Ліквідність б / у авто
  Визнана ліквідність Фольксваген на вторинному ринку в Україні - Ваша впевненість в завтрашньому дні. Рано чи пізно автомобілі Вашого парку потрібно буде оновлювати, а колишні у вживанні Volkswagen стабільно користуються попитом на ринку і втрачають в ціні набагато менше багатьох своїх конкурентів.

Чому вигідно купувати авто в компанії АВТОСОЮЗ?

 • Досвід і репутація на ринку
  Наш 18-річний досвід і репутація на ринку - гарантія надання Вам найкращих умов за ціною, наявності, термінів поставки і впевненість в отриманні всебічної консультації по бренду в цілому і окремим моделям зокрема. "АВТОСОЮЗ" займає лідируючі позиції в Україні за обсягами продажів серед 39 офіційних дилерів, ми були першими відкрили в столиці концептуальний автоцентр Volkswagen і з тих пір робимо все можливе, щоб завжди і в усьому відповідати високим очікуванням своїх клієнтів.
 • Гарантовані знижки на автомобілі
  Юридичні особи, які набувають автомобіль через наш відділ корпоративних продажів, автоматично отримують преференції в ціні, які варіюються в залежності від розміру їх автопарків та кількості куплених авто, тобто наші корпоративні клієнти в апріорі не купують автомобілі за роздрібною ціною. Розмір своєї знижки ви можете дізнатися відразу, повідомивши деталі потенційної покупки співробітникам нашого відділу корпоративних продажів.
 • Пере-дообладнання автомобілів
  "АВТОСОЮЗ" надає допомогу і консультації з будь-яких питань пере- дообладнання автомобілів під певні цілі наших клієнтів (інкасаторські, броньовані авто, ізотермічні фургони, автомобілі-майстерні тощо). Детальніше про таких автомобілях
  Допомогаємо у фінансуванні покупки авто на найкращих умовах.
  Ми допоможемо придбати авто з фінансуванням на максимально вигідних умовах. У 2013 році ми стали «Кращим продавцем фінансових послуг в регіоні» за рейтингом дилерів PFG. У 2014 кожен 4-й куплений у нас автомобіль був проданий в кредит або лізинг. Ми експерти в питаннях автофінансування і обов'язково поділимося своїми знаннями і досвідом з Вами.
 • Fleet Service Center - особливі умови обслуговування на СТО
  Наш сервісний центр, має статус Fleet Service Center, що гарантує відповідність обслуговування Вашого автопарку світовим стандартам обслуговування корпоративних клієнтів Фольксваген. Fleet Service Center - це виділений корпоративний куратор, доступний 24 години на добу і закріплення окремого майстра-консультанта, який обслуговує Вашу компанію, спеціальне індивідуальне ціноутворення, мінімізацію термінів надходження автомобіля в ремонт,
 • Страхування за низьких тарифами и зі знижками
  Ми страхуємо своих корпоративних КЛІЄНТІВ за низькими тарифами и зі знижками з подальшою Цілодобовою консультаційоною підтрімкою. Крім того, в разі настання страхової події, ми гарантуємо повний супровід Вашого автопарку з документальним оформленням безпосередно у нас в автосалоні.
 • Trade-in автопарку
  Ви можете в будь-який момент оновити свій автопарк, скориставшись нашою послуги trade-in, в рамках якої співробітникіи нашого спеціалізованого відділу приїдуть до Вас і нададуть всі необхідні розрахунки.


Ми знаємо і віримо, що незалежно від розміру Вашого бізнесу і автопарку в ньому, будь-яка модель німецького бренду стане Вашим надійним партнером і вигідним працівником на довгі роки.

Головна мета нашої роботи - формування такої системи обслуговування клієнтів, з впровадженням якої, кожен долар, інвестований Вами в автомобіль від компанії «АВТОСОЮЗ», гарантував би Вам максимальну рентабельність для Вашого бізнесу

«АВТОСОЮЗ» — офіційний дилер Volkswagen, авторизована сервісна станція Volkswagen
м. Київ, проспект Степана Бандери 28
телефон 044-207-07-07