Автомобілі для бізнесу і спецтехніка

Компанія "АВТОСОЮЗ" пропонує Вам автомобілі Volkswagen, які відмінно зарекомендували себе в відповідних підрозділах
komerc

Інкасаторські автомобілі.

Броньовані інкасаторські автомобілі Volkswagen, які відмінно зарекомендували себе в підрозділах інкасації комерційних банків:

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter T5 GP, відмінно зарекомендував себе в підрозділах інкасації комерційних банків. З огляду на нові вимоги з безпеки броньованих автомобілів, Фольксваген Транспортер T5 GP комплектується двома сертифікованими інкасаторськими сейфами. Технічні параметри автомобіля дозволяють не тільки оснастити автомобіль бронею, згідно з новими вимогами, але і мати досить велику вантажопідйомність після бронювання - понад 400 кг.

Volkswagen Crafter

Автомобіль Volkswagen Crafter потужний і високоякісний, він створений для вирішення найскладніших завдань. При розробці даного автомобіля були застосовані багато інновацій і кращі розробки в області безпеки. Фольксваген Крафтер є еталонним інкасаторських автомобілем і заслужено є лідером в цьому класі автомобілів. Броньований Volkswagen Crafter дуже зручний для водія і комфортний для особового складу. У разі необхідності, цей автомобіль зможе Вам надати підвищену вантажопідйомність і забезпечити транспортування до 1500 кг.

Volkswagen Amarok

Броньований Volkswagen Amarok, який є кращим рішенням, коли для інкасаторського автомобіля потрібна підвищена прохідність. Відмінні позашляхові якості та повний привід, завдяки яким Фольксваген Амарок долає місця, які є непрохідними для інших інкасаторських автомобілів.

 Volkswagen Caddy Maxi.

Броньований Volkswagen Caddy Maxi. Даний автомобіль є безпечним і комфортним для того, щоб перевозити цінні вантажі та захисту особового складу. Салон броньованого Фольксваген Кадді виконаний так, щоб забезпечити максимальний комфорт для водія і пасажира, автомобіль завдяки своїм компактним розмірам і безпеки ідеально підходить для роботи в великому місті.

Пересувні майстерні

Одним з основних призначень мобільних майстерень є сервісне обслуговування будівельної, сільськогосподарської, дорожньої та іншої великогабаритної техніки, в силу своєї конструкції, габаритів або постійної експлуатації, даний тип обладнання не має можливості прибувати в сервісні центри. Пересувні майстерні можуть бути корисні для проведення сервісних робіт середнього рівня складності поза територією автосервісу. Даний факт особливо вигідний всім організаціям, які мають великий парк техніки або тим, хто експлуатує техніку на великих відстанях, в місцевостях з нерозвиненою інфраструктурою, важкодоступних місцевостях.

Можливі галузі використання:

 • Сільське господарство;
 • Комунальні служби;
 • Аварійні служби;
 • Мобільний обслуговування;
 • Технічне обслуговування;
 • Будівництво;
 • Енергетика.

Стелажні системи перетворять Ваш вантажний мікроавтобус в прекрасно організовану мобільну майстерню:

 • Забезпечується ергономічне робоче місце в службовому автомобілі;
 • Забезпечується максимальна стійкість під час руху;
 • Можливість максимального використання корисної вантажопідйомності автомобіля;
 • Безпека екіпажу автомобіля під час руху;
 • Полегшення процесу завантаження / розвантаження обладнання та інструментів

Автомобіль швидкої медичної допомоги

Автомобіль швидкої медичної допомоги Тип «В» призначений для проведення лікувальних заходів швидкої медичної допомоги силами лікарської (фельдшерської) бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів на догоспітальному етапі.

Висока якість базового автомобіля Volswagen Crafter дозволяє автомобілю працювати в важких умовах постійної експлуатації і забезпечує найвищий рівень комфорту, надійності і безпеки. Габарити автомобілів дозволяють зробити просторий медичний салон з великою висотою стелі. Бригаді лікарів буде зручно працювати, а все необхідне медичне обладнання вільно розміщується в шафах і полицях, або кріпиться за борту автомобіля.

При виробництві автомобілів такого типу застосовуються сучасні матеріали - антибактеріальний пластик і спеціальні технології. Салон автомобіля спроектований таким чином, щоб витримувати значні перепади температур, безпеку, перевантаження екстремального водіння, а також зручний для проведення санітарної обробки і обслуговування медичного обладнання.

 

Висока якість автомобілів досягається за рахунок використання сертифікованих комплектуючих, високоякісного технологічного обладнання, значного досвіду компанії в переобладнанні автомобілів.

Контроль якості забезпечується застосованої на виробництві системи управління якістю, сертифікованої за стандартом ISO 9001: 2000.

Термін поставки і установки комплекту переобладнання: 50 робочих дні

Термоізоляція суцільнометалевих фургонів

 • для продуктів харчування;
 • для лікарських препаратів.

Фургон ізотермічний, з установкою холодильного обладнання та опалення (температурний режим 0С + 5C / + 15С + 20С)

Конструкція

Фургон утеплюється екструдованим пінополістиролом, загальна товщина утеплювача, з урахуванням карт, 80мм. Спочатку в усі поглиблення і ніші в кузові фургона укладається утеплювач, потім клеїться вологостійка фанера 4мм, на фанеру рівним шаром приклеюється утеплювач 50 мм, потім знову вологостійка фанера 4 мм і алюмінієвий лист 0,5 мм. Замість алюмінію може застосовуватися склопластик 1,5 мм. В результаті виходить п'ятишарова сендвіч-панель, яка повторює рельєф кузова. Корисна площа зменшується на 0,8 м3.


Пол фургона утеплюється також: наверх стелиться бакелитовая фанера 18мм, зверху рифлений алюмінієвий лист, 2 мм. зварений у вигляді короба, протікання виключено.
Управління температурним режимом здійснюється з кабіни водія. На контролері встановлюється діапазон температури. Коефіцієнт теплопровідності "k" не перевищує 0,4 [W м2 • К] за нормами АТП.


Холодильна установка Alex Original TR 3000 12В (0 + 5С);
кронштейн кріплення компресора (для холодильної установки);
автономний обігрівач Планар 8 д / 2 В.

Вичерпну інформацію, із задоволенням, Вам нададуть наші фахівці відділу корпоративних продажів.
ТОВ «АВТОСОЮЗ» — офіційний дилер Volkswagen, авторизована сервісна станція Volkswagen
м. Київ, проспект Степана Бандери 28
телефон 044-207-07-07