Новини автосалону
02.07.2021

Volkswagen Без Турбот: T-Cross

Продовження спеціальної програми для Нового Volkswagen T-Cross
T-Cross

Ваше задоволення та спокій - наш абсолютний пріоритет. Ми впевнені, що під час вибору нового автомобіля, який може для когось бути першим, а для когось черговим, майже всі задають собі питання: чи правильний вибір я роблю?

Щоб відповідь на це питання стала очевидною ми розробили нову програму "Volkswagen Без Турбот", яка вперше буде доступна для моделі T-Cross, і передбачає такі ключові складові.


За допомогою цього посилання ви перейдете на брендову сторінку Volkswagen та дізнаєтесь більше про T-Cross.

Porsche Finance Bonus

Знижка на автомобіль 15 000 грн при фінансуванні за спеціальною програмою - відсоткова ставка від 0,01% річних строком до 2-х років.


Перше ТО у подарунок

Отримання ваучеру на проведення першого технічного обслуговування у подарунок.

Зазначені пропозиції діють для автомобілів - Новий Volkswagen T-Cross, в період з 01.07.2021р. - 31.08.2021р. Скористатися пропозиціями можливо як комплексним пакетом, так і кожною пропозицією окремо, за умови її доступності. Звертаємо увагу на те, що кількість пропозицій (як комплексних, так і кожної окремо) обмежена.

* фіксована відсоткова ставка від 0,01% річних в гривні, без врахування комісій та обов'язкових платежів, на перші два роки, з третього року змінювана ставка від 11,99% річних в гривні. Послуги лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017), а також вигода у розмірі 15 000 грн., з ПДВ, яка буде врахована під час визначення вартості автомобіля, за умови купівлі автомобіля з фінансуванням.

**Під подарунком розуміється можливість придбати послугу з першого технічного обслуговування автомобіля, що включає комплексний пакет робіт по заміні автомобільної оливи (відповідно до регламенту сервісного обслуговування заводу-виробника), за 1 грн., в т.ч. з ПДВ. Клієнт отримує ваучер на проведення першого технічного обслуговування, який може бути використаний до 31.12.2022.

За додатковою інформацію та у разі наявних питань Ви можете звернутись у наш дилерський центр.

Отримати консультацію онлайн:
☑️написати у месенджер
☑️зателефонувати