Авто в салоні: Volkswagen Golf Star Team

Фольксваген Гольф Стар Тім
Volkswagen Golf Star Team

Вартість автомобіля: 791 968,00 грн.

Об’єм, тип, потужність двигуна: 1.4 TSI, бензин, 150 к.с.
Крутний момент : 250 Нм при 1 500 об/хв.
Привід: передній
Коробка КПП: 7-ступ. DSG, автоматична
Прискорення до 100 км/г.: 8.2 с.
Максимальна швидкість: 216 км/год.
Витрата пального: місто / траса:   6.1 / 4.2 л. на 100 км.
Габарити: Д / Ш / В: 4258 / 1790 / 1492 мм.
Об’єм багажного відділення: 380 л.
Кліренс: 157 мм
Об’єм паливного баку: 50 л.
Країна виробництва: «Volkswagen AG»/Німеччина
Рік виробництва:  2019

Кінцева вартість товару вказується в договорі купівлі-продажу автомобіля на день оплати товару.

Вартість товару розраховується згідно курсу обміну гривні до долара США за безготівковими операціями одного з украхнських банків, що надає імпортер Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», станом на робочий день, що передує дню виставлення рахунку. З обмінним курсом можна ознайомитись на сайті porschefinance.ua

Ціна автомобіля вказана згідно з прайс-листом, що надає офіційний Імпортер марки Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», м. Київ, вул. Тичини, 1В.

Гарантія на автомобіль складає – 2 роки без обмеження щодо пробігу. Деталі надання заводом-виробником гарантійних умов зазначено в сервісній документації.

Строк служби транспортного засобу виробником не встановлено. Для забезпечення безперебійної роботи транспортного засобу, а також для його безпечного використання рекомендовано здійснювати регулярне технічне обслуговування та ремонт відповідно до вимог експлуатаційної документації до транспортного засобу на сертифікаваних виробником (або уповноваженою ним особою) станціях технічного обслуговування.

Інформацію про основні якості товару, умови зберігання та правила використання наведено в інструкції з експлуатації, що додається до автомобіля.

Речовини, що містяться в транспортному засобі, не здатні спричинити шкоду за звичайних умов його використання, відповідно до вимог експлуатаційної документації.

Сертифікат відповідності товару, виданий органом із сертифікації дорожніх транспортних засобів та систем управління якістю (ДП «ДержавтотрансНДІпроект») вказується в акті прийому-передачі на автомобіль.

 

Вартість автомобіля, на день покупки, уточнюйте у консультанта салону- 044 207 07 07 або відвідайте нас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 28