Авто в салоні: Volkswagen Caddy Conceptline ORIGIN

Фольксваген Кадді Концептлайн Оріджін
Volkswagen Caddy Conceptline ORIGIN

*Вартість автомобіля: 636 081,00 грн.

Об’єм, тип, потужність двигуна: 1.6, MPI, бензин, 110 к.с.
Крутний момент : 155 /3800-4000 Нм/об. на хв.
Привід:: передній
Коробка КПП: 5-ст., механічна
Прискорення до 100 км/г.: 12.5 с.
Максимальна швидкість: 172 км/год.
Витрата пального: місто / траса:   9.3 / 6.1 / 7.3 л. на 100 км.
Габарити: Д / Ш / В: 4408 / 2065 / 1822 мм.
Вантажопідйомність: 812 кг.
Кліренс: 158 мм.
Об’єм паливного баку: 60 л.
Країна виробництва: «Volkswagen AG»/Польща
Рік виробництва: 2019

Кінцева вартість товару вказується в договорі купівлі-продажу автомобіля на день оплати товару.

Вартість товару розраховується згідно курсу обміну гривні до долара США за безготівковими операціями одного з украхнських банків, що надає імпортер Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», станом на робочий день, що передує дню виставлення рахунку. З обмінним курсом можна ознайомитись на сайті porschefinance.ua

Ціна автомобіля вказана згідно з прайс-листом, що надає офіційний Імпортер марки Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», м. Київ, вул. Тичини, 1В.

Гарантія на автомобіль складає – чотири роки або сто двадцять тисяч кілометрів пробігу. Перші два роки гарантії діють без обмеження щодо пробігу Товару. Деталі надання заводом-виробником гарантійних умов зазначено в сервісній документації.

Строк служби транспортного засобу виробником не встановлено. Для забезпечення безперебійної роботи транспортного засобу, а також для його безпечного використання рекомендовано здійснювати регулярне технічне обслуговування та ремонт відповідно до вимог експлуатаційної документації до транспортного засобу на сертифікаваних виробником (або уповноваженою ним особою) станціях технічного обслуговування.

Інформацію про основні якості товару, умови зберігання та правила використання наведено в інструкції з експлуатації, що додається до автомобіля.

Речовини, що містяться в транспортному засобі, не здатні спричинити шкоду за звичайних умов його використання, відповідно до вимог експлуатаційної документації.

Сертифікат відповідності товару, виданий органом із сертифікації дорожніх транспортних засобів та систем управління якістю (ДП «ДержавтотрансНДІпроект») вказується в акті прийому-передачі на автомобіль.

 

*Вартість автомобіля, на день покупки, уточнюйте у консультанта салону- 044 207 07 07 або відвідайте нас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 28