Авто в салоні: Volkswagen Passat Premium R-Line

Фольксваген Пассат Преміум Р-Лайн
Volkswagen Passat Premium R-Line Фольксваген Пассат Преміум Р-Лайн

*Вартість автомобіля: 1 101 648,00 грн.

Об’єм, тип, потужність двигуна: 2.0 TDI, дизель, 150 к.с.
Крутний момент : 340 / 1750 Нм/об. на хв.
Привід:: передній
Коробка КПП: 6-ст. DSG, автоматична
Прискорення до 100 км/г.: 8.7 с.
Максимальна швидкість: 218 км/год
Витрата пального: місто / траса:  5.3 / 4.1  л. на 100 км.
Габарити: Д / Ш / В: 4767 / 1832 / 1455 мм.
Об’єм багажного відділення: 586 л.
Кліренс: 160 мм
Об’єм паливного баку: 66 л.
Країна виробництва: «Volkswagen AG»/Німеччина
Рік виробництва: 2018

Кінцева вартість товару вказується в договорі купівлі-продажу автомобіля на день оплати товару.

Вартість товару розраховується згідно курсу обміну гривні до долара США за безготівковими операціями одного з украхнських банків, що надає імпортер Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Укрїна», станом на робочий день, що передує дню виставлення рахунку. З обмінним курсом можна ознайомитись на сайті porschefinance.ua

Ціна автомобіля вказана згідно з прайс-листом, що надає офіційний Імпортер марки Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», м. Київ, вул. Тичини, 1в.

Гарантія на автомобіль складає – 2 роки без обмеження щодо пробігу. Деталі надання заводом-виробником гарантійних умов зазначено в сервісній документації.

Строк служби транспортного засобу виробником не встановлено. Для забезпечення безперебійної роботи транспортного засобу, а також для його безпечного використання рекомендовано здійснювати регулярне технічне обслуговування та ремонт відповідно до вимог експлуатаційної документації до транспортного засобу на сертифікаваних виробником (або уповноваженою ним особою) станціях технічного обслуговування.

Інформацію про основні якості товару, умови зберігання та правила використання наведено в інструкції з експлуатації, що додається до автомобіля.

Речовини, що містяться в транспортному засобі, не здатні спричинити шкоду за звичайних умов його використання, відповідно до вимог експлуатаційної документації.

Сертифікат відповідності товару, виданий органом із сертифікації дорожніх транспортних засобів та систем управління якістю (ДП «ДержавтотрансНДІпроект») вказується в акті прийому-передачі на автомобіль.

 

Вартість автомобіля, на день покупки, уточнюйте у консультанта салону- 044 207 07 07 або відвідайте нас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 28